אופציות השילוחכל מאפייני דרכי השילוח שלנו

אקספרס - שירות הדגל שלנו, והמומלץ ביותר.
ימי באוויר (חדש!) עלות וזמן שילוח כמו שילוח ימי, אבל באוויר.
מהיר Priority - שירות לחבילות קטנות בדחיפות גבוהה ועל פי דרישה בלבד.

דואר פלוס (מ-2 ק״ג) - שירות לחבילות בינוניות כאשר החבילה לא יכולה להישלח באופציית דואר אחרת.
דואר פלוס (עד 2 ק״ג) - שירות לחבילות קטנות הכולל מספר מעקב, זמן שילוח בינוני וללא אחריות או ביטוח.
דואר בסיסי- אופצית ה-Low cost שלנו. ללא יכולת מעקב ואיתור, זמן שילוח ארוך ואינה כוללת אחריות כלל.

הפרטים החשובים עבור כל שירות:

אקספרס
שירות השילוח המומלץ ביותר הכולל מספר מעקב שבדר״כ זמין כמה ימים בודדים לאחר התשלום, אחריות עד $100 ושליח עד הבית ליישובים ברשימה זו. זמן השילוח נע בין 5-10 ימי עסקים. אין הגבלת משקל או נפח.סטטוס מעקב ראשון על החבילה יופיע לאחר השחרור מהמכס בארץ. DealTas מנהלת את כל השרשרת הלוגיסטית כולל שחרור מהמכס.

ימי באוויר (חדש!)
שירות כמו שילוח ימי אבל נעשה באוויר הכולל מספר מעקב שבדר״כ זמין כמה ימים בודדים לאחר התשלום, אחריות עד $100 ושליח עד הבית ליישובים ברשימה זו. זמן השילוח נע בין 30-40 ימי עסקים. עבור חבילות שאף פאה לא תהיה ארוכה יותר מ-1 מטר ועד משקל של 90 ק״ג. סטטוס מעקב ראשון על החבילה יופיע לאחר השחרור מהמכס בארץ. DealTas מנהלת את כל השרשרת הלוגיסטית כולל שחרור מהמכס.

מהיר Priority
שירות שנועד לחבילות קטנות ודחופות דרך חברת FedEx הכולל מספר מעקב, אחריות עד $100 ושליח עד הבית. זמן השילוח נע בין 2-5 ימי עסקים. עבור חבילות שאף פאה לא תהיה גדולה יותר מ-108 אינץ׳ , אורך + (2 x רוחב) +(2 x עומק) קטן מ-130 אינץ. במידה ושווי החבילה גבוה מ-$75 יתכנו עלויות שחרור מהמכס נוספות שיגבו ע״י FedEx.

דואר פלוס (מ- 2 ק״ג)
שירות הדואר היחידי לחבילות בינוניות וגדולות הכולל מספר מעקב ללא אחריות או ביטוח. עבור חבילות שמשקל 2-20 ק״ג, כשאף פאה לא תהיה גדולה מ-42 אינץ׳, ושאורך + (2 x רוחב) +(2 x עומק) יהיה עד 79 אינץ׳. זמן השילוח נע בין 10-20 ימי עסקים ותלוי בקצב עבודתו של המכס. עבור חבילת שמשקלן גבוה מ-2 ק״ג שירות זה יבחר אוטומטית במידה ושילוח דרך הדואר נבחר.

דואר פלוס (עד 2 ק״ג)
אופצית הדואר המשתלמת ביותר הכוללת מספר מעקב ללא ביטוח או אחריות. עבור חבילות קטנות מ-2 ק״ג, בשווי נמוך מ-$400, כשאף פאה לא תהיה גדולה מ-24 אינץ׳, ושאורך + (2 x רוחב) +(2 x עומק) יהיה עד 36 אינץ׳. החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך ותקבל מהדואר פתק המעדכן על הגעתו. זמן השילוח נע הין 8-12 ימי עסקים ותלוי בקצב עבודתו של המכס.

דואר בסיסי
אופצית השילוח המוזלת ביותר דרך הדואר עבור חבילות קטנות במשקל נמוך מ-2 ק״ג, בשווי עד $50, כשאף פאה לא תהיה גדולה מ-24 אינץ׳, ושסכום כל הפאות לא יהיה גדול מ- 36 אינץ׳ . מתאים לספרים, דיסקים, מגזינים, חולצות ונעליים. אין לחבילה אחריות ואמצעי זיהוי - מספר מעקב, מספר חבילה או כל אמצעי אחר. החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך ותקבל מהדואר פתק המעדכן על הגעתו. זמן השילוח נע בין 20-30 ימי עסקים ותלוי בקצב עבודתו של המכס. חשוב לדעת שאין לנו שום דרך לאתר את החבילה במידה והיא נשלחת בדרך שילוח זאת. בעקבות עליה במחירים של הדואר האמריקאי ושאיפה להשאיר עלויות קבועות אצלנו, לא ניתן לאחד חבילות בשירות זה.

עוד כמה פרטים לגבי שירותי הדואר שאנו מציעים:
 שירותי הדואר נשלחים עם הדואר האמריקאי "USPS". המשלוח יגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך ותקבל הודעה מהדואר המעדכן על הגעתו. DealTas לא תהיה אחראית על עבודת הדואר בשום צורה שהיא לרבות סריקת חבילות, .עיכובים וכו׳.

ימי עסקים - לא יכללו את יום המשלוח, ימי שבת-ראשון או מועדים וחגים ישראלים/אמריקאיים וגורמים בלתי צפויים (עיכובים בשל עיצומים, תנאי מזג האוויר, קצב עבודתו של המכס וכד').
זמן יציאת החבילה ממשרדי DealTas יהיה עד יום עסקים לאחר קבלת התשלום עבור השילוח ובהתאם לשעות הפעילות. אם נדרש משלוח דחוף נעשה את כל המאמצים להוציא את החבילה לדרך בהקדם.